Zgłoszenia (prawie) zamknięte!Do złazu pozostały już tylko niecałe 2 tygodnie! W piątek minął termin zgłoszeń na imprezę. Dotychczas zgłosiło się 129 osób z 5 hufców. Czekamy jednak na ostatnich (”wstępnie” zgłoszonych) spóźnialskich - i coraz bardziej zbliżamy się do okrągłych 200 osób:)!

Jeśli reprezentacja Waszej drużyny/hufca chciałaby jeszcze wziąć udział w złazie - w całej imprezie, bądź tylko w jej sobotniej części - prosimy o kontakt! Postaramy się, aby dla każdego chętnego znalazło się miejsce.Na pewno na Górze św. Anny spotkamy się z patrolami:

- Czarna Trzynastka - Hufiec Brzeg

- Ad Astra - Hufiec Kędzierzyn-Koźle

- Agamidae - Hufiec Kędzierzyn-Koźle

- Fatum - Hufiec Kędzierzyn-Koźle

- Leśne Elfy - Hufiec Kędzierzyn-Koźle

- Skarabeusz - Hufiec Krapkowice

- Szarańcza - Hufiec Krapkowice

- Niezastąpieni - Hufiec Namysłów

- YyYyYyYyY - Hufiec Namysłów

- Enklawa - Hufiec Nysa

oraz w charakterze obsługi harcerze i instruktorzy I Szczepu Harcerskiego “ŚWiT” z Hufca Nysa oraz IV Szczepu “Pasieka” z Hufca Opole-Miasto.

Patrole, które nie przekazały jeszcze zadania przedzłazowego proszę o przekazanie efektu Waszej pracy/linka/informacji jak najszybciej. Patrole, które nie uzupełniły jeszcze w całości zgłoszenia również proszę o zrobienie tego najpóźniej do wtorku.

W nadchodzącym tygodniu prześlemy szczegółowe informacje nt. miejsca i dokładnej godziny startu, wymaganego wyposażenia itp.

Do zobaczenia na Górze św. Anny!!!

Komenda Złazu “21:05/90″

Dodaj komentarz

Aktualny dzień miesiąc rok *